Včeličky - seznam členů

SEZNAM DĚTÍ DPS VČELIČKY KRÁSNÁ LÍPA - 1997
-----------------------------------------------------------

  1. Kopsová Štěpánka   4.B
  2. Randáčková Veronika   4.B
  3. Rataj Jakub   3.B
  4. Grabková Pavlína   3.A
  5. Chňapková Michala   3.B
  6. Sieber Michal
  7. Kirschnerová Nikola   3.A
  8. Roubíčková Petra   3.A
  9. Lamačová Markéta   3.A
10. Bertóková Vlasta   3.A
11. Chroustová Lenka 2.B
12. Vrabcová Hana 2.B
13. Švec Jiří   2.B
14. Dvořáková Miroslava   3.A
15. Mrkáčková Veronika   2.A
16. Němcová Simona   2.A
17. Uxová Tereza   2.A
18. Sieberová Veronika 
19. Hořeňovský Jakub   2.A
20. Kirschnerová Zdenka   1.A
21. Calvity Milan   2.B
22. Dvořáková Lenka   1.A
23. Prokešová Veronika   1.A
24. Grabková Lucie   1.A
25. Fraňková Petra   1.A
26. Grunza Pavel   1.B
27. Herciková Martina   1.B
28. Zajícová Romana   1.B
29. Hlavatá Barbora   4.A
30. Hercik Libor   1.B
31. Charézová Nikola   1.B
32. Linh Nguyen Thuy   1.A    
33. Kokeš Dalibor   1.A
34. Vrbická Michala   1.B
35. Racková Jana   1.A
36. Racková Martina   2.B
37. Pavlousková Adéla   4.B
38. Kafková Kristýna   2.B
39. Rajčan Martin   2.B
40. Šantorová Renata   4.A
41. Nedbálek Luděk   1.A
42. Nedbálková Kateřina   4.B
43. Andrejevský Saša   2.B

 


SEZNAM  ČLENU  DPS  VČELIČKY
Krásná Lípa, školní rok 1998/99

1.  Zajícová Romana        3.B       
2.  Dlouhá Barbora          3,B       
3.  Charézová Nicole        3.B       
4.  Veselý Jan                   3.B       
5.  Kirschnerová Zdena    3.A       
6.  Racková Jana            3.A        
7.  Nedbálek Luděk          3.A        
8.  Linh Nguyen Thuy       3.A        
9.  Fraňková Petra         3.A        
10.  Grabková Lucie         3.A        
11.  Prokešová Veronika    3.A      
12.  Dvorský Miroslav       3.A        
13.  Salov David               2.B        
14.  Jacíková Michaela      2.B       
15.  Sieberová Veronika     2.B       
16.  Kocůrková Adéla        2.B       
17.  Halušková Vendula      2.B     
18.  Dvorská Petra            2.A        
19.  Píšová Monika            2.A       
20.  Deméterová Judita    2.A         
21.  Marhan Jan                1.B         
22.  Preyová Barbora        1.B         
23.  Malypetrová Kateřina 1.B       
24.  Bojčevová Veronika     1.B     
25.  Mrkáčková Karolína    1.B      
26.  Steckerová Vendula    1.A       
27.  Batovcová Sabrina     1.A        
28.  Bílá Lucie                   1.A        
29.  Šťastná Jana            1.A         
30.  Havlínová Alžběta      1.A     
31.  Ferencová Kristýna     1.A     
32.  Kováčová Nikola         1.A     
33.  Rigová Renata           1.A       
34.  Ferencová Hedvika     2.B      
35.  Sieber Michal             MŠ

 

 

Seznam členů DPS Včeličky Krásná Lípa 
šk.rok 1999/2000


1.Zajícová Romana
2.Dlouhá Barbora
3.Veselý Jan
4.Kirschnerová Zdena
5.Racková Jana
6.Nedbálek Luděk
7.Linh NguyenThuy
8.Fraňková Petra
9.Grabková Lucie
10.Prokešová Veronika
11.Salov David
12.Jacíková Michaela
13.Sieberová Veronika
14.Kocůrková Adéla
15.Halušková Vendula
16.Píšová Monika
17.Marhan Jan
18.Malypetrová Kateřina
19.Bojčevová Veronika
20.Mrkáčková Karolína
21.Steckerová Vendula
22.Bílá Lucie
23.Havlínová Alžběta
24.Ferencová Hedvika
25.Sieber Michael
26.Burdová  Monika
27.Vodičková Klára
28.Zankner Josef
29.Guzyová Nikola
30.Hlavová Nela
31.Král Dorián
32.Hošková Veronika
33.Hořeňovský Štěpán
34.Siváková Soňa
35.Hučková Martina
36. Píšová Nikola

 

 


Seznam členů Včeličky – školní rok 2000/2001

1. Salov David  
2. Jacíková Michaela  
3. Sieberová Veronika 
4. Kocůrková Adéla  
5. Halušková Vendula 
6. Ferencová Hedvika 
7. Píšová Monika 
8. Vondráčková Barbora 
9. Malypetrová Kateřina
10. Bojčevová Veronika
11. Mrkáčková Karolína
12. Burdová Monika 
13. Lošťáková Simona
14. Vodičková Klára 
15. Zänkner Josef 
16. Bílá Lucie  
17. Havlínová Alžběta 
18. Steckerová Vendula 
19. Hořeňovský Štěpán 
20. Hošková Veronika 
21. Král Dorián  
22. Sieber Michal  
23. Hučková Martina    
24. Guzyová Nikola  
25. Hlavová Nela  
26. Petrová Kristýna  
27. Píšová Nikola  
28. Sylwia Kongkham 
29. Kolářová Lucie  
30. Hlavová Leona  
31. Malypetrová Jana  
32. Zajícová Karolína  
33. Čapková Marta  
34. Bílá Romana   

 

 

 


Seznam členů DPS Včeličky, školní rok 2003 – 2004

Konghami Sylwia
Kolářová Lucie
Hlavová Leona
Malypetrová Jana
Zajícová Karolína
Čapková Marta
Vondráčková Bára
Vetešníková Monika
Dolejší Monika
Bojčevová Kateřina
Svobodová Eliška
Velichová Veronika
Brožová Věra
Hamerská Martina
Dušková Petra
Došková Andrea
Jabrníčková Nikola
Plotová Krystýna
Krejčí Anetka
Vítková Žaneta
Podhorská Veronika
Zänknerová Petra
Jabrníčková Sabina
Mráz Ondra
Doležalová Kačka
Reslerová Kačka
Pustajová Veronika
Mandíková Veronika
Kučerová Barborka
Pešík Milan
Jandová Linda
Cempírková Verča

 

 

 


SEZNAM ČLENŮ DPS VČELIČKY ŠKOLNÍ ROK 2004-2005


1. Dolejší Monika              4.A
2. Bojčevová Kateřina      4.A
3. Došková Andrea            4.A
4. Svobodová Eliška          4.B
5. Velichová Veronika       4.B
6. Brožová Věra                 4.B
7. Hamerská Martina        4.B
8. Dušková Petra                4.B
9. Havlíčková Alena           4.B
10. Krejčí Aneta                 3.A
11. Podhorská Veronika    3.B
12. Mráz Ondřej                 3.B
13. Černá Barbora              2.
14. Klugová Michala           2.
15. Halušková Eliška          1. A
16. Nováková Lucie            1.A
17. Doležalová Kateřina     2.A
18. Reslerová Kateřina       2.B
19. Kučerová Barbora        1.A
20. Jandová Linda               2.A
21. Vítková Žaneta              3.B
22. Lakatoš Julius               1.B
23. Kirschnerová Kristýna  1.B
24. Pešírová Barbora           1.B
25. Mráz Štěpán                   1.B
26. Bartošová Michala         1.B
27. Alferi Filip                       1.A

 

 

 

 

 


SEZNAM DĚTÍ DPS VČELIČKY KRÁSNÁ LÍPA
-----------------------------------------------------------

  1. Kopsová Štěpánka   4.B
  2. Randáčková Veronika   4.B
  3. Rataj Jakub   3.B
  4. Grabková Pavlína   3.A
  5. Chňapková Michala   3.B
  6. Sieber Michal
  7. Kirschnerová Nikola   3.A
  8. Roubíčková Petra   3.A
  9. Lamačová Markéta   3.A
10. Bertóková Vlasta   3.A
11. Chroustová Lenka 2.B
12. Vrabcová Hana 2.B
13. Švec Jiří   2.B
14. Dvořáková Miroslava   3.A
15. Mrkáčková Veronika   2.A
16. Němcová Simona   2.A
17. Uxová Tereza   2.A
18. Sieberová Veronika 
19. Hořeňovský Jakub   2.A
20. Kirschnerová Zdenka   1.A
21. Calvity Milan   2.B
22. Dvořáková Lenka   1.A
23. Prokešová Veronika   1.A
24. Grabková Lucie   1.A
25. Fraňková Petra   1.A
26. Grunza Pavel   1.B
27. Herciková Martina   1.B
28. Zajícová Romana   1.B
29. Hlavatá Barbora   4.A
30. Hercik Libor   1.B
31. Charézová Nikola   1.B
32. Linh Nguyen Thuy   1.A    
33. Kokeš Dalibor   1.A
34. Vrbická Michala   1.B
35. Racková Jana   1.A
36. Racková Martina   2.B
37. Pavlousková Adéla   4.B
38. Kafková Kristýna   2.B
39. Rajčan Martin   2.B
40. Šantorová Renata   4.A
41. Nedbálek Luděk   1.A
42. Nedbálková Kateřina   4.B
43. Andrejevský Saša   2.B

 

 

Kalendář

«

Říjen 2022

»

Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
1718192021
  • Sraz bývalých členů krásnolipských pěveckých sborůKulturní dům Krásná Lípa

     V roce 1970 byl  v Krásné Lípě založen první dětský pěvecký sbor v...
22
  • Sraz bývalých členů krásnolipských pěveckých sborůKulturní dům Krásná Lípa

     V roce 1970 byl  v Krásné Lípě založen první dětský pěvecký sbor v...
23
24252627282930
31